Nájdete nás aj na Facebooku
AktualityVenujte 2% z daníPrídeme k vám s maketou hrubého čreva

Prídeme k vám s maketou hrubého čreva

Europacolon ponúka unikátny samostatný výukový nástroj - obrovské nafukovacie hrubé črevo, ktorým sa dá prejsť ako tunelom. Ide o jedinečnú edukačnú pomôcku, ktorá je určená všetkým, žiakom, študentom, seniorom, laickej i odbornej verejnosti.

Návštevníci tejto makety môžu vidieť ako vyzerá hrubé črevo zvnútra, oboznámiť sa s rôznymi diagnózami, vidieť ako sa vyvíja z polypu kolorektálny karcinóm a dozvedieť sa čo môžete urobiť preto, aby ste ho včas odhalili, alebo mu predišli. Endoskopické obrázky rôznych diagnóz, ako aj informačné texty spolu s výkladom školených edukátorov, sú výnimočným vzdelávacím nástrojom pre všetkých návštevníkov i divákov. Súčasne ponúkame aj sprievodnú odbornú prednášku o prevencii a možnostiach včasného záchytu ochorenia. Podľa požiadavky vieme zabezpečiť i odbornú konzultáciu lekára, alebo poradcu pre výživu.

Edukačný tím pracovníkov OZ Europacolon Slovensko je pripravený prísť na požiadanie s maketou nafukovacieho čreva do hociktorého regiónu Slovenska na rôzne verejné osvetové podujatia. Stačí sa obrátiť na prezidentku občianskeho združenia OZ Europacolon Slovensko Janu Pifflovú Špankovú , kde sa dozviete všetky podmienky pre prezentáciu čreva vo Vašom regióne. Píšte na info@europacolon.sk.

Galéria


© 2014-2019 Europacolon. Všetky práva vyhradené.