Nájdete nás aj na Facebooku
AktualityVenujte 2% z daníPrídeme k vám s maketou hrubého čreva

Sušiak s pomocou


Čo vidíte na obrázku? Sušiak s bielizňou? Nie, to je sušiak s pomocou! Čisté a voňavé pyžamá sú určené pre pacientky a pacientov, ktorí sa potrebujú prezliecť a nemajú do čoho. Bohužiaľ, aj taká je situácia.

Pomoc môže mať rôznu formu: od veľkých projektov až po drobné dary, ktoré vyčaria úsmev na tvári. Každý z nás sa cíti príjemne a dôstojne, keď je oblečený v čistom, však? Budúci týždeň si nájdu tieto pyžamá a nočné košele svojich konkrétnych adresátov.

Poteší nás, ak nám pomôžete pomáhať!

Hovoríme #nierakovine a podávame pomocnú ruku pacientom.

V pondelok 16.1.2017 spúšťame zbierku pyžám a nočných košieľ pre pacientov, čo sa náhle ocitli v nemocniciach, alebo ich zdravotný stav vyžaduje ich častú výmenu, a systém v nemocnici dovoľuje vlastné pyžamy. Budeme ich rozdeľovať po celej SR, tam, ak kde ich budú potrebovať a prejavia záujem.

AKO SA MÔŽETE ZAPOJIŤ:

Pyžamy pre pacientov v nemocniciach pôjdu do rôznych nemocníc po celom Slovensku, ale môžete nám ich odovzdať v poradenskom boxe na onkológii v NOU na Klenovej 1. BRATISLAVA v pacientskej poradni, ktorá je na 1.posch. v Rádiologickom pavilóne - chodba vpravo , osobne od 9.00 do 12.00 + TIEŽ AJ vo VOU KOSICE v stredu 9.00 -12.00 v mínus prvom - suteréne. Ak tam práve nebudeme, položte čisté, zabalené veci do poradenského boxu ( našej bielo-modrej kukane Europacolon). Prípadne sledujte nierakovine.sk a europacolon.sk.

Ďakujeme.
Jana Pifflová-Španková

Pripravila: Jana Pifflová Španková,
prezidentka o.z. Europacolon Slovensko
15.1.2017

© 2014-2019 Europacolon. Všetky práva vyhradené.