Nájdete nás aj na Facebooku
AktualityVenujte 2% z daníPrídeme k vám s maketou hrubého čreva

Hodnotenie činnosti Klubu podpory pacientov

V stredu 11. decembra 2013 sa stretli v predvianočnom čase dobrovoľníčky z OZ Europacolon Slovensko, aby sme spoločne tak trochu slávnostne, ale aj pracovne ukončili rok 2013. Hlavnou témou stretnutia bola činnosť Klubu podpory pacientov, kde sa stretávame s pacientmi a ich rodinnými príslušníkmi vždy v pondelok a v stredu od 9.00 do 12.00 hod.

Prišla medzi nás i prezidentka OZ Europacolon Slovensko, Janka Pifflová-Španková. Hneď v úvode nám všetkým poďakovala za náročnú prácu, ktorú na tomto našom vysunutom pracovisku v Národnom onkologickomústave na Klenovej ul. v Bratislave odvádzame. Spoločne sme si pripomenuli že sme práve osobne pora-dili už 350 temu pacien-tovi za rok a pol činnosti klubu...

Spomínali sme aj zložitejšie osudy, ktoré sme v Klube v poslednom čase riešili, ale aj radosti a starosti, s ktorými sa tu stretávame. A potom už prišla na rad bilancia. Anka Chudíková pripravila stručnú štatistiku o činnosti nášho Klubu od jeho existencie.

Počas roka a pol služieb onokologickým pacientom sme tu v osobnom kontakte pomohli vyše 350- tim pacientom s nasledovnými problémami:

Na záver pracovnej časti nášho stretnutia nás Janka Pifflová-Španková poinformovala stručne, čo nás čaká v novom roku a rozdala nám drobné darčeky k nastávajúcim Vianociam. Potom sme si spoločne posedeli, popriali mnoho zdravia a krásne pokojné dni každému na konci roka 2013 ako aj veľa úspechov do toho nového roka 2014.

Pripravila: Anna Chudíková
19.12.2013

© 2014-2019 Europacolon. Všetky práva vyhradené.